• Kia pikendab käesoleva aasta 1.veebruari ja 31.mai vahel lõppeva tootjagarantiiga autode garantiid
  • Kia lubaduse programm pikendab Eestis, Lätis ja Leedus autode garantiid kuni 2020. aasta juunini, selle eesmärgiks on aidata kliente, kes ei saa pandeemia tõttu töökotta minna
  • Programm puudutab ülemaailmselt rohkem kui 500 000 Kia sõidukit

Kia on teatanud, et käivitab Kia lubaduse programmi, mille raames pikendatakse ülemaailmselt autode garantiid. Kia lubaduse programm on mõeldud toetama Kia omanikke, kelle liikumine võib COVID-19 pandeemia tõttu piiratud olla.

Kia lubadus kehtib üle maailma 142 riigis ning kõikidele autodele, mille tootjagarantii lõppeb 1.veebruari ja 31.mai vahel. Programmi raames pikendatakse kõikide selliste autode garantiid kuni 30.juunini 2020. See kehtib kõikides Euroopa Liidu ja Euroopa Vabakaubanduspiirkonna riikides, kus Kia pakub oma unikaalset seitsmeaastast 150 000-kilomeetrist garantiid.

Kia usub, et nende garantiipikendusest on abi rohkem kui 500 000 kliendile üle maailma.

Kuna paljud riigid ja ettevõtted on COVID-19 pandeemiaga võitlemiseks ettevaatusabinõud kasutusele võtnud, on Kia lubaduse programmi eesmärgiks aidata kliente, kes ei saa pandeemia tõttu töökotta minna. Programmist on kasu ka klientidel, kes ei saa oma autot pandeemia ajal hooldusesse tuua.

Kia vanemasepresident ja ülemaailmse kliendikogemuse divisjoni juht Sangdae Kim kommenteeris: „Pandeemiast potentsiaalselt mõjutatud klientide jaoks Kia garantiikaitset veelgi pikendades loodame, et inimestel on üks asi vähem, mille pärast sel keerulisel ajal muretseda. Meie eesmärgiks on sotsiaalse distantseerumise perioodil oma klientide autoga seotud muresid vähendada.“

Oma klientide, äripartnerite ja töötajate ohutust, tervist ja heaolu esikohale seadev Kia jätkab oma tegevuspiirkondades COVID-19 arengu jälgimist. Ettevõte jätkab pingutusi, et viiruse levikut oma üksustes ennetada ning teeb koostööd erinevate avalike asutustega, vastates kõikide nende asutuste kehtestatud standarditele.