Kõik loomingulised tegevused algavad liikumisega!

Liikumise disaineritena ja rohelise liikumislahenduse pakkujana on meie eesmärk luua innovaatilisi tooteid, mis inspireerivad Sind kui liigud. Pakkuda mugavaid, tähendusrikkaid teenuseid näidates nii meie pühendumist ning aidata säästa kallist vara - Sinu aega.

Kia sündis inspiratsioonist, kirest ja entusiasmist. Kia kasvule ja progressile suunatud mõtteviis on teenäitajaks kõikidele Kia töötajatele üle maailma. Me oleme pühendunud Kia brändi missiooni toomisel Sinuni iga päev.

Kial on pikk autode tootmise ajalugu. Kuid tegelikult sai Kia tee alguse 1944 aastal hoopis jalgrataste tootmisest.

Juba 75 aastat oleme me suunanud inimesi liikuma. Me oleme uhkusega pakkunud tooteid, mis on inimestel aidanud liikuda ühest punktist teise, ühendades neid omavahel, ühendades neid nii füüsiliselt kui ka emotsionaalselt.

Nagu Sa näed, on liikumine olnud alati meie brändi keskmes ja inimeste liikuma aitamine meie äri süda. Nii see on ka tulevikus vaatamata autotööstuses toimuvatest suurtest muutustest.

Inimkond on arenenud läbi migratsiooni. Liikudes ühest kohast teise läbi erinevate kontinentide. Soov liikuda on kodeeritud meie DNAsse.

Liikudes näeme me uusi kohti, kogeme uusi elamusi, kohtume uute inimestega, avastame uusi võimalusi. Me saame inspiratsiooni!

Liikumine tähendab olla pidevas muutumises. Muutes oma keskkonda, ennast ümbritsevat, muutume me ka ise.

Kui sa liigud, on sul aega mõelda. Liikumine soodustab mõtlemist, loomingulisust ja arengut.

Me Kias usume, et liikumine inspireerib. Seetõttu me loome keskkonna, et Sina saaksid olla inspireeritud ja omaksid rohkem aega, et oma ideid ellu viia.

Seepärast me eksisteerimegi.

Et luua keskkonda, mis inspireeriks meie kliente mitte ainult läbi meie toodete, aga ka läbi meie salongide, kus inimesed saavad katsuda ja kogeda meie tooteid.

Niisamuti soovime me pakkuda mugavaid ja mõtestatud teenuseid, et klientidel oleks rohkem aega neid inspireerivateks tegevusteks nagu olla koos pere ja sõpradega, reisida või lihtsalt lõõgastuda.

Uus Kia on midagi enamat kui lihtsalt autotootja - soovime olla ka mobiilsusteenuste pakkuja.

Me soovime pakkuda just selliseid tooteid, mida kliendid vajavad ja teenuseid, mis aitavad väärtustada klientide aega.

See pole lihtsalt sõnakõlks vaid meie eesmärk, mida me tahame ellu viia oma igapäevastes tegevustes.

Liikumine on meie mõtteviis. Seda mõtteviisi järgivad kõik Kia töötajad ja kõik meie organisatsiooni liikmed.

Edasiliikumise mõtteviis, alati paremuse poole püüdlemine ja pidev areng, on kasvule suunatud kindel hoiak.

Me usume, et ka meie kliendid kannavad sama hoiakut.

Inimesed, kes on edumeelsed, optimistlikud ja positiivse ellusuhtumisega. Kes on valmis muutusteks ja kohanevad tuleviku uuendustega. Kes on avatud uuteks ideedeks ja võimalusteks.

Et saaksime oma brändi eesmärgi realiseerida, peame me endalt alati küsima "Miks me seda teeme?"

See algab sellest, et me oleme bränd, mis kehastab sellist mõtteviisi ja püüdleb selleni iga päev.