XCEED DISAIN
XCEED VÄLIMUS
 • AUTO ESIOSA Suurenda
  AUTO ESIOSA

  Äge välimus on kaugele paista! Disainitud nendele kes alati ootavad midagi põnevat. Linnamaasturi välimus segatuna mängulisusega, annab kokku põneva sõiduelamuse mida sa oodata ei oska.

 • S-KUJULISED LED ESITULED KOOS UDUTULEDEGA Suurenda
  S-KUJULISED LED ESITULED KOOS UDUTULEDEGA

  XCeed esiosa ilmestavad uudse disainiga S-kujulised LED päevasõidutuled koos jääkuubikukujuliste LED-tuledega, mida omakorda täiendavad silmatorkavad udutuled.

 • LINNAMAASTURILE OMANE EESOSA Suurenda
  LINNAMAASTURILE OMANE EESOSA

  XCeedi radiaatorivõre elegantne kuju annab autole just selle vajamineva sportlikkuse ilma ülepaisutatud disainita.

 • RADIAATORIVÕRE DISAIN Suurenda
  RADIAATORIVÕRE DISAIN

  Horisontaalsed õhuavad, mis on tavapärasest suuremad et tagada parem õhu sissetõmme, statiinkroomist põhjakaitse serv, mis lisab jõulisust ja mida täiendab julge esivõre.

 • 18'' KAHETOONILISED TEEMANDIKUJULISED VALUVELJED Suurenda
  18'' KAHETOONILISED TEEMANDIKUJULISED VALUVELJED

  XCeedi valuveljed ongi tehtud selliseks, et nad kõikidele silma jäävad - julged, linnamaasturi jõulisust rõhutavad ja lihtsalt imeilusad.

 • AUTO TAGAOSA Suurenda
  AUTO TAGAOSA

  Ettevaatav isegi tagant! XCeedi rabav tagaosa on pigem kupeele omaselt madal, sportlik ja just sellele mudelile iseloomulik.

 • LED TAGATULED Suurenda
  LED TAGATULED

  XCeedi tagaosa rõhutavad julged jooned mis jooksevad kokku uudsete ja enesekindlate LED tagatuledega, mis teatud nurga alt vaadates tunduvad jooksvat mööda auto õlga ettepoole.

 • KAKS HÕBEDAST VÄLJALASKETORU Suurenda
  KAKS HÕBEDAST VÄLJALASKETORU

  Kia Xceedi tagaosa välimus ei valmista kindlasti pettumust. Kaks väljalasketoru annavad juba aimu XCeedi olemusest ja põnevast sõiduelamusest.

 • KATUSEREELINGUD Suurenda
  KATUSEREELINGUD

  Linnamaasturi olemust rõhutavad jõulised valuveljed, küljekarbi ja tagaosa põhjakatse ja katsusereelingud. XCeed, kogu oma jõulisuses, on valmis seiklusteks!

Eelmine Järgmine

XCEED INTERJÖÖR
 • INTERJÖÖR Suurenda
  INTERJÖÖR

  Istu sisse ja tunneta sõidurõõmu. Kia XCeed salong on samaaegselt nii trendikas kui ka väljapeetud, ruumikas ja mitmekülgne. Pole vist mugavamat võimalust väljuda oma mugavustsoonist.

 • 10.25'' NAVIGATSIOONISÜSTEEM Suurenda
  10.25'' NAVIGATSIOONISÜSTEEM

  Vali alati kiireim tee oma järgmise seikluse jaoks - ilma ääreta 10.25" navigatsiooniseade on üks tähtis osa suurepärasest sõidukogemusest.

 • 12.3'' TÄISDIGITAALNE LED NÄIDIKUBLOKK Suurenda
  12.3'' TÄISDIGITAALNE LED NÄIDIKUBLOKK

  Täisdigitaalne suur Supervision näidikublokk kuvab informatsiooni teravamalt (1920x720 px) kui varem ja näeb seejuures ka väga hea välja.

 • UUS KOLLASTE ÕMBLUSTEGA JA INSERTIDEGA SISUPAKETT Suurenda
  UUS KOLLASTE ÕMBLUSTEGA JA INSERTIDEGA SISUPAKETT

  Kui soovid et su auto oleks eriti särtsakas on võimalik tellida juurde kollaste õmbluste ja meekärjekujulise mustriga istmed koos kõrgläikeliste kollaste aktsentidegas esipaneelis ning uste siseküljel. Kollast eripaketti saab tellida ainult koos kollase (Quantum Yellow), musta (Aurora Black) ja tumehalli (Dark Penta Metal) välisvärviga.

Eelmine Järgmine

 • JBL PREMIUM HELISÜSTEEM Suurenda
  JBL PREMIUM HELISÜSTEEM

  Kaheksa kõlariga JBL Premium helistüsteem koos Clari-Fi™ muusika taastustehnoloogiaga tagab terava ja kõlava heli et saaksid oma lemmikmuusikat tõeliselt nautida.

 • JUHTMEVABA LAADIJA Suurenda
  JUHTMEVABA LAADIJA

  Naudi mugavat kaablivaba laadimist lihtsalt asetades oma QI tehnoloogiat omava telefoni selleks ettenähtud kohale auto armatuurlauas. Et telefon autosse ei ununeks annab auto sulle märku kui hakkad autost väljuma ilma et laadijalt telefoni kaasa võtad.

 • ANDROID AUTO™ JA APPLE CARPLAY™ Suurenda
  ANDROID AUTO™ JA APPLE CARPLAY™

  Loomulikult omab Kia XCeed ka võimalust ühendada oma telefon kas Android Auto™ või Apple Carplay™ abil oma autoga. Nii saad kasutada oma telefonis olevaid kaarte, streemida muusikat, helistada, saada sõnumeid ja palju muud.

 • 12.3'' TÄISDIGITAALNE LED NÄIDIKUBLOKK Suurenda
  12.3'' TÄISDIGITAALNE LED NÄIDIKUBLOKK

  See täisdigitaalne näidikublokk kuvab sulle teravalt ja mugavalt kõik sõidu kohta puudutava tähtsa informatsiooni mugavasse vaatevälja. Kogu vajalik info kiiruse, kiiruspiirangute, navigatsiooni suuniste kohta ja erinevad hoiatused jooksevad kõik nüüd Supervision näidikublokki ikka selleks et sõit sujuks turvalisemalt.

 • ELEKTRILINE TAGALUUK JA KOKKUVOLDITAVAD ISTMED Suurenda
  ELEKTRILINE TAGALUUK JA KOKKUVOLDITAVAD ISTMED

  426-liitrine pagasiruum avaneb elektrilise tagaluugiga mugavalt, et saaksid oma pakid ilma maha toetamata mugavalt autosse laadida. Elektriline luuk avaneb automaatselt kui seisad võti taskus või kotis mõned sekundid auto taga - pole vaja vehkida jalaga või otsida kotist võtit.

 • SOOJENDUSEGA JA VENTILEERITAVAD ISTMED Suurenda
  SOOJENDUSEGA JA VENTILEERITAVAD ISTMED

  XCeed pakub aastaringset mugavust sõltumata aastaajast. Kõik XCeed mudelid on varustatud roolisoojendusega ja esimeste istmete soojendustega ning EX Comfort Packis on istmesoojendused standardvarustuses ka tagumistel istmetel. Ventileertitavad istmed on standardvarustuses TX mudelitel.

 • SÕIDUREŽIIMI VALIK Suurenda
  SÕIDUREŽIIMI VALIK

  Et sinu sõit oleks veelgi mugavam on XCeed varustatud sõidurežiimi valikuga mis võimaldab vajadusel paremat kiirendust ja roolitunnetust kiirema sõidu korral.

Eelmine Järgmine

TURVALISUS- JA MUGAVUSVARUSTUS
 • ADAPTIIVNE KIIRUSEHOIDJA Suurenda
  ADAPTIIVNE KIIRUSEHOIDJA

  Naudi mugavat sõitu automaatse kiirusehoidjaga. Kiirusehoidja hoiab kiirust mille juht talle ette andis kuid kui teele satub mõni aeglasemalt liikuv auto, siis Kia XCeed pidurdab automaatselt et hoida tuvalist pikivahet. Samuti kiirendatakse kui ees sõitev auto hakkab kiiremini sõitma kuni juhi poolt seadistatud kiiruseni.

 • PIMENURGA HOIATUSSÜSTEEM (BCW) Suurenda
  PIMENURGA HOIATUSSÜSTEEM (BCW)

  Pimenurga hoiatussüsteemi andurid järgivad autot ümbritsevat liiklust ja hoiatavad kui manöövrit sooritades tekib teine liiklusvahend või jalakäija auto kõrvale või taha.

 • REAHOIDMISE ABISÜSTEEM (LKA) Suurenda
  REAHOIDMISE ABISÜSTEEM (LKA)

  Reahoidmise abisüsteem jälgib maha joonistatud teemärgistust ja aitab sul turvaliselt püsida oma sõidurajas ka siis kui mingil põhjusel su tähelepanu hajub.

 • JUHI VÄSIMUSE TUVASTUSSÜSTEEM (DAW) Suurenda
  JUHI VÄSIMUSE TUVASTUSSÜSTEEM (DAW)

  See süsteem jälgib juhi käitumist ja annab märku kui juhi konsentratsioon hajub kuvades näidikublokki vastava märgi ja tuues kuuldavale helisignaali. Ikka selleks et sõit turvalisem oleks! Juhi väsimuse tuvastussüsteem on kõikide XCeedide standardvarustuses.

 • EESSÕITJAGA KOKKUPÕRKE ENNETUSSÜSTEEM (FCA) Suurenda
  EESSÕITJAGA KOKKUPÕRKE ENNETUSSÜSTEEM (FCA)

  Eessõitjaga kokkupõrke ennetussüsteem jälgib ees olevat liiklust (auto, jalakäija, muu takistus) ja vajadusel pidurdab auto täielikult kinni et vältida õnnetust või minimaliseerida kahju.

 • TAHAVAATEKAAMERA Suurenda
  TAHAVAATEKAAMERA

  Saa tagurdades alati nii täpse pildi kui ka juhised - dünaamilised jooned tagurduskaameras aitavad sul alati parkida õigele kohale. Tahavaatekaamera on kõikide XCeedide standardvarustuses.

 • LIIKLUSUMMIKU ABISÜSTEEM (LFA) Suurenda
  LIIKLUSUMMIKU ABISÜSTEEM (LFA)

  See juhiabi on suur samm isesõitvate autode suunas. Poolautomaatne süsteem kontrollib kiirendust, pidurdamist, rooli keeramist ja jälgib ka eesõitvaid autosid muutes autosõidu ummikutes mugavamaks ja turvalisemaks.

 • KAUGTULEDE ASSISTENT (HBA) Suurenda
  KAUGTULEDE ASSISTENT (HBA)

  Kaugtulede assistent on asendamatu pikkadel maanteesõitudel pimedal ajal. Süsteem jälgib vastu sõitvaid autosid ja lülitab kaugtuled ümber lähitulede peale ning tagasi. Samuti jälgitakse ka ees sõitvaid autosid ja vajadusel lülitab süsteem kaugtuled välja ja tagasi peale. Kaugtulede assistent on kõikide XCeedide standardvarustuses.

 • TAGANT RISTISUUNAS LÄHENEVA SÕIDUKI HOIATUS (RCCW) Suurenda
  TAGANT RISTISUUNAS LÄHENEVA SÕIDUKI HOIATUS (RCCW)

  Tagurdades jälgivad andurid auto aga olevat liiklust ja vajadusel annab auto heliga märku kui autole läheneb tagant teine sõiduk või siis inimene.

 • PARKIMISABI SÜSTEEM (PA) Suurenda
  PARKIMISABI SÜSTEEM (PA)

  Parkimine pole kunagi olnud lihtsam. Kuhu iganes on sul vaja parkida kas boksi või paraleelselt teega Kia XCeed parkimisabi aitab sul auto turvaliselt ära parkida sina pead vajutama vaid gaasi ja piduripedaale.

 • KIIRUSEPIIRANGUTE HOIATUSSÜSTEEM (ISLW) Suurenda
  KIIRUSEPIIRANGUTE HOIATUSSÜSTEEM (ISLW)

  Sisseehitatud kaamera loeb tee ääres olevaid liiklusmärke ja kuvab need siis navigatsiooniseadme ja näidikutebloki ekraanile et sul oleks alati kindel tunne millise kiiruspiiranguga alas liigud.

Eelmine Järgmine

 • PARTNER, KELLELE VÕITE LOOTA

  Kõikide Kia XCeed'idega saate kaasa 7 aastat muretut sõitu tänu 7-aastasele tehasegarantiile. Me oleme kindlad oma autode heas kvaliteedis ja julgeme seda välja näidata! See on kindel väärtus ka järelturul kui soovid auto enne auto 7.-aastaseks saamist edasi müüa. 150 000 km läbisõidupiiranguga tehasegarantii kehtib kõikides Euroopa Liidu riikides (lisaks Norras, Šveitsis, Islandil ja Gibraltaril).

B (1,4 T-GDI, 1,6 T-GDI)

15 000 KM / 12 KUUD

D

20 000 KM / 24 KUUD

 

Mudel Käigukast Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon Hind
1,5 T-GDI LX PlusManuaal6,017-6,399135,9-144,821 990
1,5 T-GDI LX Plus 7DCTAutomaat6,151-6,375141 (139,2-144,2)23 490
1,5 T-GDI EXManuaal6,017-6,399135,9-144,824 840
1,5 T-GDI EX 7DCTAutomaat6,2 (6,151-6,375)141 (139,2-144,2)26 340
1,6 T-GDI EX 7DCTAutomaat7,117160,827 340
1,5 T-GDI EX Comfort Pack 7DCTAutomaat6,2 (6,151-6,375)141 (139,2-144,2)28 990
1,6 T-GDI EX Comfort Pack 7DCTAutomaat7,117160,829 990
1,5 T-GDI TX 7DCTAutomaat6,151-6,375142 (139,2-144,2)31 590
1,6 T-GDI TX 7DCTAutomaat7,117160,832 590
Dimension image
Dimension image