Usu oma silmi, südant ja mõistust... ning ajakirjanike soovitusi! Kia Ceedi iseloomustab oma klassi parim varustus, mudelivalik ning kindlasti kvaliteet. 7-aastane garantii hoiab hinda ja annab kindla konkurentsieelise järelturul. Ceed-i mudeliperekonnast leiate uuele põlvkonnale sobilike väärtuste ja tehasegarantiiga kaaslase aastateks. 

Lisaks rikkalikule varustusele annab Kia kaasa kindlustatud kvaliteedi, autotööstuse juhtiva 7-aastase garantii, mis on välja teenitud karmile kontrollile alluvate usaldusväärsuse ja vastupidavuse testide tulemusena. Auto Bilt küsitluste järgi on mitmel aastal järjest Kia olnud nii kliendirahulolu, usaldusväärsuse kui pikaajalise kvaliteeditaseme osas kõrgeimail positsioonil Euroopa turu 20 juhtiva autotootja seas. 7-aastane garantii hoiab hinda ja annab müügieelise ka järelturul.


Kia Ceed   Kia Ceed SW   Kia ProCeed

Ükskõik milline on ilm, Kia Ceed on selleks valmis! Kia Ceed standardis on alati esiistmete kolmeastmeline soojendus. Ceed-i kõik mudelid on varustatud roolisoojendusega.

Vaata järgi ja tule proovisõidule

 

Kia CEED Sportswagon pakub sulle rohkem ruumi et päeva nautida. Autos on kombineeritud sportlikkus, ruumikus ja dünaamilisus et pakkuda mõnusamat sõiduelamust.

Vaata järgi ja tule proovisõidule

 

Esimene asi mis Kia ProCeedi juures eristub on uus keretüüp - Shooting Brake - mis on kombinatsioon kupee elegantsist ja universaalkerega autode praktilisusest.

Vaata järgi ja tule proovisõidule


Kia 7-aastane/150 000 km garantii kehtib kõikides ELi riikides (lisaks Norras, Šveitsis, Islandil ja Gibraltaril). Vastab kohalikele nõuetele ja tingimustele. Kütusekulu (l/100 km)/CO2 (g/km): linnas alates 5,2/137, maanteel alates 4,5/126, keskmine alates 5,6/133. Kütusekulu on määratud NEDC testiga.