DISAIN
 • VÄLISDISAIN Suurenda
  VÄLISDISAIN

  Uus Kia CEED püüab koheselt tähelepanu tänu oma julgele radiaatorivõrele, jääkuubikukujulistele LED päevatuledele, kroomitud aknaraamidele ja 17" kahevärvilistele valuvelgedele.

 • SISEDISAIN Suurenda
  SISEDISAIN

  Kia CEED sisemus on disainitud mõeldes juhi kasutusmugavusele: selge horisontaalne instrumendipaneeli asetus teeb nuppude kasutamise autosõidu ajal lihtsaks ja mugavaks, kõrgemale tõstetud 10,25" puutetundlik ekraan (lisavarustuses) hoiab silmi teel, automaatne kliimaseade lisab mugavust ning mõnusad käe all pehmena tunduvad materjalid lisavad hubasust.

Eelmine Järgmine

MUGAVUS
 • SOOJENDUSEGA ISTMED, ESIKLAAS JA ROOL Suurenda
  SOOJENDUSEGA ISTMED, ESIKLAAS JA ROOL

  Ükskõik milline on ilm, Kia CEED on selleks valmis! Kia CEED standardvarustuses on alati esiistmete kolmeastmeline soojendus. Lisaks on võimalik EX varustuspaketile juurde osta ventileeritavad esiistmed koos tagumiste istmete soojendusega. CEEDi kõik mudelid on varustatud roolisoojendusega ning alates EX mudelist nähtamatute soojendustraatidega auto esiklaasil, mis sulatavad jäisel talvehommikul esiklaasi vaid hetkega.

 • SMART KEY VÕTMEVABA AVAMINE Suurenda
  SMART KEY VÕTMEVABA AVAMINE

  EX varustuspaketiga autodele on võimalik juurde osta võtmevaba käivitus. Naudi võtmevaba autosse sisenemist ja ära otsi enam kunagi taskust või kotist auto võtmeid. Auto tunneb su ära kui nutivõti on sinuga kaasas ja piisab vaid nupule vajutusest, et auto uksed avada või auto käivitada. Nutivõtmega saab ka lahti unustatud aknaid hõbsalt sulgeda - hoia vaid nutivõtme lukustusnupul sõrm peal ja aknad suletakse eemalt automaatselt.

 • JUHTMEVABA LAADIJA Suurenda
  JUHTMEVABA LAADIJA

  Unusta juhtmetega mässamine! Kui Sinu telefon on varustatud Qi tehnoloogiaga piisab vaid telefoni asetamisest selleks ettenähtud taskusse ja telefon hakkab ennast laadima.

 • KIA CONNECTED SERVICES Suurenda
  KIA CONNECTED SERVICES

  TomTomi Kia Connected Service'i, Android Auto™ ja Apple CarPlay™ tõttu ei jää te millestki ilma.6,7 Hoidke end ilmateate, liikluse ja kiirusepiirangutega kursis.8 Reaalajas! (Teenuste aktiveerimiseks on vajalik andmesidega nutitelefon.) 

Eelmine Järgmine

TURVALISUS JA JUHIABID
 • KAUGTULEDE ASSISTENT (HBA) Suurenda
  KAUGTULEDE ASSISTENT (HBA)

  Pimedas sõitmine on nüüd tehtud väga mugavaks! Auto tuvastab pimedas sõites vastu tuleva sõiduki ja lülitab kaugtuled automaatselt õigel hetkel ümber lähitulede peale ning sõiduki möödudes lülitab sisse taas kaugtuled. Kaugtulede assistent on standardvarustuses kõikidel CEEDi mudelitel.

 • HÄDAPIDURDUSE HOIATUSSÜSTEEM (FCA) Suurenda
  HÄDAPIDURDUSE HOIATUSSÜSTEEM (FCA)

  Hädapidurduse hoiatussüsteem (FCA) mis tuvastab eesõitva auto on standardvarustuses kõikidel CEEdi mudelitel. Süsteem tuvastab eesõitva auto ja hindab selle kiirust ning kaugust kasutades radarit ja kaamerat. Ohu korral annab süsteem visuaalselt märku võimalikust ohust ning kui juht sellele ei reageeri pidurdab auto automaatselt, et kokkupõrget vältida. Lisavarustusena võimalik juurde osta ka jalakäia tuvastussüsteem.

 • PIMENMURGA HOIATUSSÜSTEEM (BSW) KOOS REAVAHETUSE ABISÜSTEEMIGA (LCA) Suurenda
  PIMENMURGA HOIATUSSÜSTEEM (BSW) KOOS REAVAHETUSE ABISÜSTEEMIGA (LCA)

  Pimenurga hoiatussüsteem jälgib auto nn pimedaid nurki ja hoiatab juhti lähenevatest autodest mida juht ise ei pruugi näha. Reavahetuse abisüsteem aitab juhil turvaliselt rida vahetada tuvastades pimedates nurkades võimaliku auto ja hoiatades juhti ohtlikust olukorrast. Varustust võimalik juurde osta EX varustuspaketile.

 • ADAPTIIVNE PÜSIKIIRUSE HOIDJA (SCC) KOOS STOP&GO SÜSTEEMIGA Suurenda
  ADAPTIIVNE PÜSIKIIRUSE HOIDJA (SCC) KOOS STOP&GO SÜSTEEMIGA

  Adaptiivne püsikiirusehoidja jälgib kaamera ja radari abil ees sõitva auto kaugust ja kiirust ning kohandab CEEDi kiirust vastavalt sellele kas ees liikuv auto pidurdab või kiirendab (kiirendatatkse kuni juhi poolt määratud maksimum kiiruseni). Vajadusel pidurdab süsteem auto täiesti seisma. Adaptiivne püsikiiruse hoidja on võimalik lisavarustusena juurde osta vaid EX varustuses 7-käigulisele autiomaatkastiga mudelile.

 • KIIRUSPIIRANGUTE INFO (SLIF) Suurenda
  KIIRUSPIIRANGUTE INFO (SLIF)

  Kiiruspiirangute infosüsteem loeb tee ääres olevaid liiklusmärke, arvestades navigatsioonisüsteemis antud kiiruspiiranguid ja kuvab õige kiiruspiirangu navigatsioonisedame ja näidikubloki ekraanile. Võimalik juurde osta lisavarustusena EX varustusega autode.

 • VÄSIMUSE TUVASTAMISE SÜSTEEM (DAW) Suurenda
  VÄSIMUSE TUVASTAMISE SÜSTEEM (DAW)

  Väsimuse tuvastussüsteem jälgib juhi käitumist (rooli liikumist, kiiruse hoidmist ja teekonna üldist pikkust) ning annab helisignaali ja vastava hoiatusmärgiga teada kui juht võiks teha väikese pausi. Väsimuse tuvastussüsteem on standardvarustuses kõikidel CEEDi mudelitel.

Eelmine Järgmine

 •  PARTNER, KELLELE VÕITE LOOTA

  Olles läbinud karmid usaldusväärsuse ja vastupidavuse testid, pakume uhiuut Kia CEEDi autotööstuse juhtiva garantiiga. See katab teie täieliku meelerahu nimel kõike eesmisest kaitserauast tagumiseni. Kehtimisajal on see täielikult ülekantav igale järgnevale omanikule, nii et te saate auto maksimaalse edasimüügiväärtuse, kui peaksite selle maha müüma. Kia uue auto 7-aastane/150 000 km läbisõidu garantii. Kehtib kõikides ELi liikmesriikides (lisaks Norras, Šveitsis, Islandil ja Gibraltaril) ning vastab kohalikele nõuetele ja tingimustele.

B (1,5 T-GDI, 1,0 T-GDI)

15 000 KM / 12 KUUD

D

30 000 KM / 24 KUUD

 

Mudel Käigukast Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon Hind
1,6 CRDi (136hp) MHEV LX PlusManuaal4,480-4,506117,7-126,520 790
1,5 T-GDI EX 7DCTAutomaat5,750-6,085130,5-138,121 990
Dimension image
Dimension image