DISAIN
 • SÕIDUKIRG Suurenda
  SÕIDUKIRG

  Kia Stinger on mõeldud tõelisele motoentusiastile. Auto igast detailist õhkub tõelist Gran Turismo hinge - madal kapott, stiilne salong, jõuline kerejoon. Ja mitte ainult - jõulisele välimusele vastab ka jõuline suutlikkus.

 • AHVATLEV DISAIN Suurenda
  AHVATLEV DISAIN

  Suurepärane disain tähendab õigeid proportsioone. Sportlikule autole omaselt on Stingeril pikk kapott, lühike esimene ülend, pikk teljevahe ning madalal asetsev salong. Laiad õlad, ümar tagaosa ja läikiv tagumine difuuser mitte ainult ei rõhuta sportlikkust vaid täiustavad ka aerodünaamikat.

 • KUTSUV SALONG (MY21) Suurenda
  KUTSUV SALONG (MY21)

  Minimalistlik ja eksklusiivne nagu tõelisele Gran turismole kohane. Stiilses interjöris tulevad esile ümmargused ventilatsiooniavad, metalsete äärtega näidikutepaneelid ja satiin-kroom detailid. Madalal asetsevad kvalitseetsest nahast istmed annavad rafineeritud salongile viimase lihvi.

Eelmine Järgmine

SUUTLIKKUS
 • GARANTEERITUD ELAMUS Suurenda
  GARANTEERITUD ELAMUS

  Kia Stinger laseb sul teedest tõelist rõõmu tunda! Elektriliselt kontrollitud vedrustus pakub maksimaalset mugavust ja turvalisust. Sõidustiili valides saab muuta sõidu täpselt nii äkiliseks või pehmeks kui juht parasjagu soovib ja kui ise ei soovi valida võib otsustamise jätta ka Stingerile.

 • KINDLUSTUNNE JA KONTROLL Suurenda
  KINDLUSTUNNE JA KONTROLL

  Teed võivad olla täis ootamatuseid. Neljarattavedu ning veo- ja pidurdusjõukontroll (Dynamic Torque Vectoring Control) aitavad ära hoida ootamatuseid mis võivad meie kliimas ja teeoludes tekkida.

 • KIIRENDA OMA PULSSI Suurenda
  KIIRENDA OMA PULSSI

  Kiirenda oma pulssi kas 2,2 CRDi (200 hj)või 3,3 T-GDI V6 (370 hj) mootorite abil. 8-käiguline automaatkast tagab sujuva sõidu ilma et sa käiguvahetusi märkad - Sina lihtsalt naudi kiirendusi!

Eelmine Järgmine

MUGAVUS
 • RUUMIKAS SALONG Suurenda
  RUUMIKAS SALONG

  Pikk teljevahe tagab Kia Stingerile ruumika salongi nii juhile kui ka kuni neljale reisijale. Mahukas pagasiruum (406 liitrit) võimaldab kõik vajaliku kaasa võtta ja vajadusel saab osa istmetest (60:40) kokku lappida et ka pikemad esemed kaasa võtta.

 • MUGAVAD ISTMED Suurenda
  MUGAVAD ISTMED

  Juhi ja reisijate mugavus on Stingeri disainimeeskonna jaoks väga tähtis. Sportlikud, mugava külgtoestusega täisnahast elektriliselt reguleeritavad istmed tagavad mõnusa sõidu ning vastalalt vajadusele saab sisse lülitada kas esiistmete venitilatsiooni või siis soojenduse nii eesmistel kui ka tagaistmetel.

 • ELEKTRILISELT AVANEV TAGALUUK Suurenda
  ELEKTRILISELT AVANEV TAGALUUK

  Käed asju täis? Kia Stingeri tagaluugi avamiseks tuleb vaid seista 3 sekundit Smart Key taskus või kotis auto taga ning tagaluuk avaneb elektriliselt.

Eelmine Järgmine

 • ESIKLAASINÄIDIK (Head-up Display) Suurenda
  ESIKLAASINÄIDIK (Head-up Display)

  Juhtides on tähtis et kogu vajaminev informatsioon on mugavalt ja ülevaatlikult näha näidikupaneelist. Nüüd võib näidukupaneelil olevat infot kuvada ka auto esiklaasile (saadaval standardvarustuses).

 • 360⁰ TÄISVAATEMONITOR Suurenda
  360⁰ TÄISVAATEMONITOR

  Kia Stingeri mudelitel on 360⁰ täisvaatemonitor mis kuvab ekraanile lainurkpildid kaameratest mis asuvad auto ees, taga ja külgedel. Selle tulemusel saavutatakse lainurkpilt mis kuvab ruumi auto ümber kui auto tagurdab või liigub kiirusel alla 20 km/h.

 • HARMAN KARDON HELISÜSTEEM Suurenda
  HARMAN KARDON HELISÜSTEEM

  Kia Stingeri mudelid on varustatud Harmon Kardon® helisüsteemiga mis sisaldab 15 kõlarit tagades kõrgekvaliteetse kõla autos muusikat nautides. Clari-Fi™ ja QuantumLogic™ tehnoloogiad aitavad saavutada terava ja puhta multidimensionaalse heli.

 • KIA CONNECTED SERVICES Suurenda
  KIA CONNECTED SERVICES

  TomTomi Kia Connected Service'i, Android Auto™ ja Apple CarPlay™ tõttu ei jää te millestki ilma.6,7 Hoidke end ilmateate, liikluse ja kiirusepiirangutega kursis.8 Reaalajas! (Teenuste aktiveerimiseks on vajalik andmesidega nutitelefon.) 

Eelmine Järgmine

 • AVASTA DRIVE WiSE Suurenda
  AVASTA DRIVE WiSE

  Kia DRIVE WiSE tehnoloogiad koondavad enda alla Kia nutikad juhtimistehnoloogiad mis muudavad liiklemise turvaliseks nii juhile, kaasreisijatele kui ka kaasliiklejatele.

 • ADAPTIIVNE KIIRUSEHOIDJA (SCC) Suurenda
  ADAPTIIVNE KIIRUSEHOIDJA (SCC)

  Adaptiivne kiirusehoidja mitte ainult ei hoia stabiilset kiirust vaid jälgib ka ees sõitva auto kiirust ning hoiab turvalist pikivahet. Kui ees sõitev auto kiirendab siis kiirendab ka Sinu auto kuni seatud piirmäärani ning kui ees olev auto pidurdab siis pidurdab ka Sinu auto või vajadusel ka peatab auto.

 • VÄSIMUSE TUVASTAMISE HOIATUSÜSTEEM (DAW) Suurenda
  VÄSIMUSE TUVASTAMISE HOIATUSÜSTEEM (DAW)

  Väsimuse tuvastamise hoiatussüsteem tuvastab juhil tekkivad väsimuse tunnused ja soovitab juhil teha peatuse.

 • AVARIIPIDURDAMISE HOIATUSSÜSTEEM Suurenda
  AVARIIPIDURDAMISE HOIATUSSÜSTEEM

  Avariipidurdamise hoiatussüsteem annab ohu korral helisignaaliga märku ja vajadusel pidurdab automaatselt. Ohu tuvastamiseks kasutab auto esimeses põrkerauas asuvaid sensoreid ja tuuleklaasil asetsevat kaamerat ning assistent tuvastab nii ees liikuvad autod kui ka jalakäijad.

 • REAHOIDMISE ABISÜSTEEM (LKA) Suurenda
  REAHOIDMISE ABISÜSTEEM (LKA)

  Väsimus või muud juhtimist segavad tegevused võivad olla teedel väga ohtlikud. Reahoidmise abisüsteem aitab hoida autot kahe märgistatud teetähise vahel andes kõrvalekaldumisest helisignaaliga märku ning suunates auto taas kahe sõiduraja vahele tagasi.

 • KIIRUSEÜLETAMISE HOIATUSSÜSTEEM (ISLW) Suurenda
  KIIRUSEÜLETAMISE HOIATUSSÜSTEEM (ISLW)

  Kiiruseületamise hoiatussüsteem aitab autojuhil hoida lubatud sõidukiirust kasutades selleks tuuleklaasil asuvat kaamerat mis loeb tee ääres olevaid liiklusmärke ning kuvab informatsiooni infonäidikul ja navigatsioonikaameras

 • KAUGTULEDE ASSISTENT (HBA) Suurenda
  KAUGTULEDE ASSISTENT (HBA)

  Kaugutulede assistent tuvastab vastu tulevad ja ees sõitvad autod ning lülitab kaugtuled automaatselt kas sisse või välja.

Eelmine Järgmine

Mootor VARUSTUSTASE Käigukast Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon Hind
3,3 T-GDI 366 hj 4WDGTAutomaat52 990

3,3 T-GDI 
10 000 KM / 12 KUUD

 

Dimension image
Dimension image

Velgede suurus Rehvide müüja Rehvide suurus Kuivklass Märgklass Klass Tulemus
17 Bridgestone 225/50R17 E B https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/onebar.png 68
18 Continental 225/45R18 C C https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/threebars.png 72
19 Continental 225/40R19 C C https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/threebars.png 72
19 Continental 255/35R19 C C https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/threebars.png 72

Clari Fi™ tehnoloogia

Harmon Kardon® helisüsteem sisaldab Clari Fi™ tehnoloogiat. Failide kokkupakkimisel MP3 failideks võib digitaalne informatsioon kaduma minna. Clari Fi™ tehnoloogia aitab korrigeerida kauduma läinud kõrgeid/madalaid helisid ja parandab helikvaliteeti.


DRiVE WiSE tehnoloogiad

DRiVE WiSE tehnoloogiad on juhti abistavad uhiabisüsteemid mis ei vabasta juhti vastutustundikust sõidust. Juht vastutab täielikult turvalisuse eest teedel, peab valima oma sõiduoskustele vastava sõidustiili ning täitma kõiki ettenähtud liikluseeskirju. DRiVE WiSE tehnoloogiad ei täida isesõitva auto funktsioone vaid on abifuntsioonid. Palume tutvuda kasutaja käsiraamatuga internetis.


Radari ja kameraga autonoomne hädapidurdusüsteem (FCA)

Radari ja kameraga autonoomne hädapidurdusüsteem (FCA) on juhiabisüsteem ja ei vabasta juhti turvalisuse tagamisest igal ajahetkel. Juht peab olema tähelepanelik, valima oma sõiduoskustele vastava sõidustiili ning täitma kõiki ettenähtud liikluseeskirju. Hädapidurdusüsteem (FCA) ei täida isesõitva auto funktsioone vaid on abifuntsioon. Palume tutvuda kasutaja käsiraamatuga internetis.


Kia 7-aastane garantii

Kia 7-aastane või 150 000 km tehasegarantii on kehtiv Euroopa Liidu riikides (lisaks Norras, Šveitsis, Islandil ja Gibraltaril) ning kohaldub vastavalt kohalikele garantiitingimustele. Palume tutvuda garantiiraamatuga.


7 aastat kaardiuuendusi

Kia 7 aastat kaardiuuendusi on üks osa Kia kvaliteedilubadusest. Kõik uued Kia sõiduautod on varustatud tehases paigaldatud navigatsiooniseadmega, millele on ette nähtud täiendavalt 6 tasuta iga-aastast kaardiuuendust. Kaardiuuendusi teostavad Kia ametlikud esindused tehases paigaldatud navigatsiooniseadmega Kia sõidukitele. Täpsemat infot tasuta kaardiuuenduste kohta palume küsida Kia esindustest. Kia ei vastuta kaartide kvaliteedi eest.

 

Alates 05.2022 müüdud uutele Kia sõidukitele pakub tootja kaks tasuta üle õhu (OTA) navigatsioonikaartide ning -seadme tarkvara uuendust. Kui kaks tasuta OTA uuendust on ära kasutatud saab tasuta kaardiuuendusi ja tarkvara uuendusi ise alla laadida aadressilt: https://update.kia.com/EU/E1/Main või pöörduda lähima Kia edasimüüja teenindusse (rakendub easinduse teenustasu).