DISAIN
 • PILKUPÜÜDEV EKSTERJÖÖR Suurenda
  PILKUPÜÜDEV EKSTERJÖÖR

  Uus Kia Rio on julge, jõuline ja innovaatilisem kui kunagi varem. Aerodünaamiline kere ja jõulised kontuurid muudavad auto välimuse samal ajal nii soliidseks kui ka rõhutavad tema särtsakust teedel. Välimuse muudavad eriliseks Kiale iseloomulik radiaatorivõre, uue disainiga 17" valuveljed, LED DRL esituled jpm.

 • KAASAAEGNE INTERJÖÖR Suurenda
  KAASAAEGNE INTERJÖÖR

  On raske midagi vastu panna uue Kia Rio interjöörile - mõnusad materjalid, ergonoomilised esiistmed, juhile mugavaks tehtud kokpit, külluslik mugavusvarustus ja tegnoloogilised lisad. Istu sisse ja naudi sõitu!

 • RUUMIKAS JA PRAKTILINE Suurenda
  RUUMIKAS JA PRAKTILINE

  Kia Rio näitab B-klassi autode uut taset - parim linnasõitudeks ja samas piisavalt ruumikas igapäevasteks toimetusteks! Sõbrad ja pere hindavad lisa ruumi et ennast mugavalt tunda, välja sirutada ja nautida sõitu. Kokkuklapitavad tagumised istmed annavad lisaruumi kui vaja midagi mahukamat transportida - 325 liitrit mahtu on nüüd käeulatuses.

Eelmine Järgmine

MUGAV JA NUTIKAS
 • TÄHTSAD PISIASJAD Suurenda
  TÄHTSAD PISIASJAD

  Igapäevased sõidud on nüüdsest palju toredamad tänu paljudele nutikatele ja iseensest mõistetavatele lisadele nagu Bi-projektsiooniga esituled, udu tuvastamise funktsioon esiklaasil, vihmasensorid ja paljud muud.

 • MUGAVUSVARUSTUS Suurenda
  MUGAVUSVARUSTUS

  Uus Kia Rio võtab mugavuse mõistet tõsiselt. Näiteks külmal talvehommikul soojendab sinu esiistet ja rooli või aitab tekitada lisaruumi pagasile ja paigutada erinevatesse panipaikadesse asju või avada võtmeta uksi kui Sul on käed asju täis.

 • INFOKESKUS JA ÜHILDUVUS Suurenda
  INFOKESKUS JA ÜHILDUVUS

  Kia Connected Services võimaldab läbi telefoni järgida kiiruskaamerate ja liiklusinfot. 8" värviline puutetundlikult ekraanilt saab mugavalt kasutada nii navigatsioonisüsteeme kui jälgida tahavaatekaamerat. Saadaval on ka Android Auto ja Apple CarPlay teenused.

Eelmine Järgmine

SÕIDUDÜNAAMIKA
 • SUUTLIK NII LINNAS KUI MAANTEEL Suurenda
  SUUTLIK NII LINNAS KUI MAANTEEL

  Ükskõik kas sõidad linnateedel või maanteel Kia Rio viib Sind mõnusalt kohale! Sulle sobilik käigukasti ja mootori valik aitab muuta nii linna kui maanteesõidud täpselt nii mõnusaks kui Sulle sobib ja parandatud vedurstus aitab nautida sõitu erinevatel teedel.

 • MOOTORITE VALIK Suurenda
  MOOTORITE VALIK

  Uuel Kia Riol on valikus nüüd ka 1,0 T-GDI mootor mis omakorda on saadaval kas 100 ja 120 hobujõulisena. Nii saad ise valida kas vajad efektiivsuse kõrval rohkem või vähem särtsu.

Eelmine Järgmine

 • DRIVE WiSE Suurenda
  DRIVE WiSE

  Tule ja tutvu uue DRIVE WiSE tehnoloogiaga mis aitab teenuse olemasolu korral saada läbi telefoni WiFi vajalikku infot teeolude ja kiiruskaamerate kohta muutes sõidu turvalisemaks ja mugavamaks.

 • HÄDAPIDURDUSÜSTEEM (AEB) Suurenda
  HÄDAPIDURDUSÜSTEEM (AEB)

  AEB ehk autonoomne hädapidurdussüsteem aitab esimesespõrkerauas olevate andurite ja tuuleklaasil oleva kaamera abil tuvastada ees olevaid ohtusid olgu selleks siis teine auto või jalakäija ning vajadusel auto kinni pidurdada et kokkupõrget vältida.

 • REAHOIDMISE HOIATUSSÜSTEEM Suurenda
  REAHOIDMISE HOIATUSSÜSTEEM

  Auto tuuleklaasil olev kaamera aitab püsida sõidureas ka siis kui tähelepanu mingil põhjusel korraks peaks hajuma. Kui reahoidmise hoiatussüsteem on aktiveeritud ning auto kaldub ilma suunatuld näitamata sõidureast välja annab nutikas tehnoloogia häälsignaali abil sellest koheselt märku.

 • TURVALISUS Suurenda
  TURVALISUS

  Kia Riol on 6 turvapatja, rehvirõhu jälgimise süsteem (TPMS) ja tagumised parkimisandurid. Keerulistel teeoludel on abiks elektrooniline stabiilsuskontroll (ESC), auto sõidustabiilsuse juhtsüsteem (VSM) ja mägistardikontroll (HAC).

 • KURVI PIDURDUSJÕU KONTROLL (CBC) Suurenda
  KURVI PIDURDUSJÕU KONTROLL (CBC)

  Parema turvalisuse tagamiseks kurvide võtmisel on Kia Rio varustatud kurvi pidurdusjõu kontrolliga (CBC) mis stabiliseerib auto liikumist kurvides jaotades pidurdusjõudu ja tasakaalustades veojõukontrolli rataste vahel.

 • SIRGJOONELISE PIDURDUSE STABIILSUSKONTROLL (SLS) Suurenda
  SIRGJOONELISE PIDURDUSE STABIILSUSKONTROLL (SLS)

  Pidurdades sirgel lõigul kontrollib SLS rõhu jaotumist parema ja vasaku ratta vahel ning vajadusel reguleerib survet kursist kõrvalekaldumise korral, et hoida sirget liikumissuunda.

Eelmine Järgmine

B
15 000 KM / 12 KUUD
D
30 000 KM / 24 KUUD

 

Mootor VARUSTUSTASE Käigukast Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon Hind
1.25 DPI 84 hjLX PlusManuaal5,21-6,00118-13615 490
1.0 T-GDI 100 hj 7DCTLX PlusAutomaat5,28-5,77120-13118 490
1.0 T-GDI 100 hj 7DCTEXAutomaat5,28-5,77120-13119 990
1.0 T-GDI 100 hjEXManuaal5,20-5,68118-12918 490
Dimension image
Dimension image

Alates 05.2022 müüdud uutele Kia sõidukitele pakub tootja kaks tasuta üle õhu (OTA) navigatsioonikaartide ning -seadme tarkvara uuendust. Kui kaks tasuta OTA uuendust on ära kasutatud saab tasuta kaardiuuendusi ja tarkvara uuendusi ise alla laadida aadressilt: https://update.kia.com/EU/E1/Main või pöörduda lähima Kia edasimüüja teenindusse (rakendub easinduse teenustasu).